Главная Преса
Пресс-обзор
Весна началась на выставке пастелей...
17.02.13 10:05

2013-02-akcent-200

Весна пришла… на выставку пастелей
В феврале особенно хочется весны, тепла и цветов! Это настроение предугадала художница Татьяна Черевань. На открытии своей новой выставки она поделилась с черкасщанами ожиданием света, весны и красоты.
Очередная экспозиция работ одной из самых позитивных черкасских художниц проходит в ресторане «Тарантелла» и продлится два месяца. Сама Татьяна рада такому предложению, поступившему от Анатолия Волошина. А экс-мер Черкасс приглашает и других художников проводить здесь творческие встречи. Рояль, роспись на стенах, уют — поклонники творчества Татьяны Черевань оценили особую обстановку, царящую тут. Оживили и «овеснили» ее ранние пастельные работы художницы, буквально пронизанные светом. «Эти работы пылились у меня дома, в шкафу, они такие домашние, воздушные, и я даже не думала, что представится возможность их показать, — рассказала художница. — Но очень рада этому!».

 
Мистецтво Бути допомагає дітлахам у боротьбі з раком
14.02.13 07:38

2013-02-13-jinocha-gazeta-resize4 лютого у Всесвітній день боротьби з раком завершився проект черкаської художниці Тетяни Черевань «Мистецтво бути», завдяки якому дитяче відділення Черкаського обласного онкологічного диспансеру отримало благодійну допомогу у вигляді лікувальних препаратів та медичних матеріалів на загальну суму 13 тисяч грн. 
Нагадаємо, що три місяці тому з ініціативи Тетяни Черевань та завдяки приватному підприємцю Андрію Гончару, дизайнеру Юлії Кучер та творчій команді типографії «Прес-Інформ» було створено і презентовано на виставці картин «Мистецтво бути» однойменний перекидний календар на 2013 рік з репродукціями картин художниці, кошти від продажу якого і пішли на потреби онкохворих діток Черкащини. Слід зауважити, що завдяки можливостям Всесвітньої павутини і натхненій праці небайдужої художниці, що розміщала на своїх сторінках в соціальних мережах рекламу календаря, до добродійного проекту долучилися більше двадцяти міст, серед яких Київ, Донецк, Дніпропетровськ, Маріуполь, Шостка, Херсон, Житомир, Севастополь, Запоріжжя, Кіровоград, Харків, Рівне, Львів. Більше того кошти для черкаських малюків, що перебувають в онкологічному диспансері, перераховували не тільки українці, а й жителі Росії, Германії, Мексики та Канади. «Я навіть не очікувала, що цей проект стане настільки масштабним. Люди не просто купували календарі, вони давали малюкам надію на одужання, - розповідає Тетяна Черевань, - Як би було добре аби вся та позитивна енергія від всіх небайдужих людей зібралася в велетенську енергетичну кулю добра і допомогла дітлахам одужати».

 
Интервью для журнала "Счастливая" февраль, 2013
28.01.13 10:07

UCMawxEg 3o        2013-02-jurnal-ja-schastlivaja-1-resize        2013-02-jurnal-ja-schastlivaja-2-resize


   

    
          

  

 
<< < 2 4 5 6 > Последняя >>

Страница 2 из 6

Пошук на сайті

Пользовательский поиск

Підписатися на новини