Сайт художницы Татьяны Черевань

 

 

Женщины и цветы в работах художницы нежные и хрупкие создания. Утонченные линии плавно меняются, кружатся и танцуют, завораживая зрителя своей красотой. Образы юных девушек гармонично сочетаются с цветочным орнаментом. Строение тела моделей становится орнаментом, а орнамент - телом. Использование золота придает героиням изысканности и величественности. Татьяна заставляет нас взглянуть на женщину с восхищением, тонко передавая индивидуальность и богатый внутренний мир каждой из них.

Главная
Благотворительный этнофестиваль "Трипольские зори"

 

У той час, як влітку всю Україну сколихують фестивальні хвилі, саме її серце залишається безживним, оскільки усі культурні заходи проходять стороною. Але саме Черкащина – те місце, де розвивалася Трипільська культура, і саме в цьому регіоні козаки на чолі з видатним гетьманом Богданом Хмельницьким боролися проти засилля польської шляхти. Виправити культурну диспропорцію спробували студентки Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького – і організували влітку минулого року доброчинну етновечірку "Трипільські зорі". То було прекрасне свято тривалістю в 1 день, під час якого відбувалися театралізовані дійства, музичне шоу, уночі запалювали вогняну зорю, що стало символом фестивалю, а також відбулося незабутнє фаер-шоу.

                                     

    

                              

                                     

                                       

 Мистецьким оздобленням етнофестивалю "Трипільські зорі" цього року стануть алеї художників і тематична виставка-продаж творів юних митців.

    

   

                                    

                                     

 

Художню галерею можна буде споглядати протягом усього свята, а роботи, які ви вподобали, придбати у домашню колекцію! Тематичний автентичний одяг також експонуватиметься на фестивалі, тож ви маєте чудову нагоду вирізнятися своїм вбранням між інших! І не забувайте, що таким чином ви долучитеся до благородної справи - допомоги дітям-сиротам!

   

                                                                "Эффект бабочки"

      

                                        

   

 Організатори етнофестивалю "Трипільські зорі" 25 червня були у прямому включенні на другому каналі  (Промінь) Українського радіо. В інтерв'ю ми розповідали про наш фестиваль, щоб якомога більша кількість  людей дізналися про це прекрасне дійство у Черкасах та завітали до нашого міста!

 Сайт  фестивалю:
 http://t-zori.com.ua/

                                  

      

                                                              організатори фестивалю

 

Добавить комментарий

Пошук на сайті

Пользовательский поиск

Підписатися на новини
Хто онлайн

Сейчас на сайте находятся:
 21 гостей