Главная Exhibition
Выставки
Прояви, Галерея Народного мистецтва, Черкаси

Виставка Тетяни Черевань Прояви, Галерея Народного мистецтва, Черкаси, Афіша

Галерея Народного Мистецтва знаходиться за адрессою:

м. Черкаси, вулиця Хрещатик, 251

 
Персональна виставка "Далеко від дому", м. Черкаси

2015-09-15-daleko-vid-domu-afisha Пройшло три місяця після повернення додому, і я запрошую всіх мешканців та гостей міста Черкаси, на свою персональну виставку "Далеко від дому".
Відкриття відбудеться у новій галереї народного мистецтва, в надзвичайно гарному будинку по вул. Хрещатик 251
Відкриття 15 вересня о 18:00 - зручний час навіть для тих, хто працює до вечора
На виставці будуть представлені майже всі роботи, виконанні під час подорожі Азією.
Чекаю на вас.

 
Персональна виставка "Жінка Берегиня". Київ

10822641 826080730771116 201605997 n

 

В Києві 16 січня 2015 року в галереї "Майстерня",  відкривається моя персональна виставка "Жінка Берегиня"

 Відкриття відбудеться о 18.00

Адреса: Київ, вул. Артема 1-5, БУдинок Художника, 2й поверх

Виставка діє з 16.01.2015 - 6.02.2015

 
Виставка жіночих портретів "Жінка Берегиня", м.Черкаси

10807998 817082678337588 135198805 n
Виставка жіночих портретів від художниці Тетяни Черевань.


Тільки, будь ласка, поверніться живими! Поверніться - ми чекаємо вас, мирні і неймовірно гарні -- мами, подруги, бабусі, доньки і онуки. 
Кожна з нас - то ціла Україна. 
Ми знову для вас заповнимо життя живими та вишитими квітами, життя, яке ви відвойовуєте для нас…

Сьогодення як ніколи вимагає він нас документування. Інформаційний простір пересичений фотографіями наших воїнів та війни загалом. А ця серія робіт від Тетяни Черевань - своєрідний документ про тих, хто не лише чекає, але й робить все, що у жіночій силі, щоб хлопці повернулись з війни додому. 
Абстрактне донині слово берегиня у нашому сьогоденні набуло цілком конкретних імен. Зараз воно найчастіше замінюється словом волонтер, але в історію ці жінки увійдуть саме як Берегині. І не тільки солдатського життя, але й самої України.

Художниця вдало поєднала у своїх роботах олівець -- як інструмент строгої документальності, та сучасні кольорові засоби -- як засіб надати портретам романтизму та декоративності, які і перетворюють конкретну жінку на загальний історичний символ.

 
Жінка Берегиня. Виставка жіночих портретів . м.Харків

2014-10-28-jinki-beregini-kharkov28 жовтня - 6 листопада 

Відкриття 28 жовтня о 17.00

Галерея "Костюринський провулок", Костюринский пер., Харкiв

Сьогодення як ніколи вимагає він нас документування. Інформаційний простір пересичений фотографіями наших воїнів та війни загалом. А ця серія робіт від Т.Ч. -- своєрідний документ про тих, хто не лише чекає, але й робить все, що у жіночій силі, щоб хлопці повернулись з війни додому. Абстрактне до нині слово берегиня у нашому сьогоденні набуло цілком конкретних імен. Зараз воно найчастіше замінюється словом волонтерка, але в історію ці жінки увійдуть саме як берегині. І не тільки солдатського життя, але й самої України. Тільки, будь ласка, поверніться живими! Поверніться - ми чекаємо вас, мирні і неймовірно гарні -- мами, подруги, бабусі, доньки і онучки. Кожна з нас - то ціла Україна. Ми знову для вас заповнемо життя живими та вишитими квітами, життя, яке ви відвойовуєте для нас…

Художниця вдало поєднала у своїх роботах олівець -- як інструмент строгої документальності, та сучасні кольорові засоби -- як засіб надати портретам романтизму та декортивності, які  і перетворюють конкретну жінку на загальний історичний символ.

У кожного з нас є своя заступниця: мама, бабуся, відома творча особистість. У народу є свої заступниці, до яких подумки ми звертаємося, шукаючи ради в їхній творчості, життєвому шляху. Героїні мого проекту - це жінки, які свій авторитет завоювали словом і ділом, самовіданним служінням своєму народові і залишили свій слід у творчості, політиці, волонтерській роботі або простов любові до свого єдиного чоловіка.

Поки у нашого народу є такі героїні, як Леся Українка, Марія Приймаченко або, скажімо, такі жінки, як мама моєї подруги, яка віддає життя медицині, - ми непереможні, наше життя не зупиниться

 
Всеукраїнський мистецький проект «До Покрови»

 Tatiana-Cheryvan-Noch-za-toboj-60x80-polotno-oliya-2013с. Кмитів, Житомирської обл
Кмитівський музей образотворчого мистецтва імені Й.Буханчука
 жовтень – грудень  2014 р.

 

В діяльності Дирекції художніх виставок України Міністерства культури України демонстрація творів жінок-художниць вже стала традиційною, і такі експозиції незмінно отримують схвальні відгуки широкої глядацької аудиторії.

 

Проект має на меті презентувати творчість мисткинь із різних  регіонів України з різноманітними творчими уподобаннями і напрямками, видами і жанрами, із застосуванням широкої палітри художніх та технічних засобів. Він сприяє висвітленню основних напрямків сучасного українського образотворчого мистецтва через творчу  постать жінки. Зокрема, метою проекту є акцентування уваги глядача на тенденції розвитку гендерної політики – рівних прав жінок і чоловіків та рівних можливостей для їх реалізації, як основного права людини, подолання усталених стереотипів щодо ролі та місця жінок у суспільстві. Досягнення рівності між жінками і чоловіками є однією з передумов забезпечення стабільного розвитку українського суспільства на засадах демократії, поступу до Європейської спільноти.


 
Всеукраїнська художня виставка "Надія”

1410265449 dm-2

19 вересня 2014 року о 16.00 у виставкових залах Центрального будинку художника НСХУ відкривається Всеукраїнська художня виставка "Надія” приурочена до Міжнародного дня миру, що відзначається під егідою ООН щорічно 21 вересня.
Виставка працюватиме з 19 по 29 вересня щодня, крім вівторка, з 12.00 до 19.00 за адресою: вул. Артема, 1-5.

 
Довідки: Дирекція виставок НСХУ – тел.: (044) 272-05-35

На виставці буде представлена одна моя графічна робота з нового проекту "Жінка Берегиня"

Дирекція виставок України: http://dvnshu.com/

 

 
П’ята виставка сучасного живопису MARTS UNFRAMED 2014

10497108 10202794256365682 2386691621996559368 o

Центр сучасного мистецтва M17 (Київ, вул. Горького 102-104)

 22 серпня 2014 року, початок о 18-00 (відкриття)

П’ята виставка сучасного живопису MARTS UNFRAMED 2014 
проходитиме з 22 по 31 серпня 2014 року. Вхід вільний.

Арт-проект MARTS вп’яте розгортає у Києві платформу сучасного живопису щоб дізнатись «чим дихає» нове покоління українських художників. Цьогоріч виставка MARTS UNFRAMED (MARTS «Без рам») актуалізує їх бачення людини і соціуму, світу і всесвіту, реальності і трансцендентності. 

П’ята виставка сучасного живопису MARTS UNFRAMED проходитиме з 22 по 31 серпня 2014 року у центрі сучасного мистецтва М17 (Київ, вул. Горького 102-104). Представлені живописні роботи - від реалізму до трансавангарду – є лакмусом, що проявляє реакції культурного середовища на виклики сьогодення. Ці реакції нелінійні, але усвідомлені, відверті та емоційні. 

MARTS UNFRAMED відкриває експозицію напередодні відзначення Дня незалежності України і представляє широке коло художників з Києва, Криму, заходу та сходу країни. Загалом у виставці беруть участь 30 художників та представлені більш ніж 100 картин. На урочистому відкритті за коктейлем у супроводі сучасної електронної музики зустрінуться представники мистецького та культурного середовища, учасники арт-ринку, галеристи, художники та представники дипломатичних місій різних країн. Проведення виставки супроводжується виданням художнього каталогу робіт усіх учасників.

Арт-проект MARTS засновано благодійною організацією «Міжнародний культурний діалог» і проводиться спільними зусиллями її членів та організацій-партнерів. 

Акредитація обов΄язкова. Журналісти, які пройшли акредитацію, отримають повний прес-кіт, включаючи матеріали виставки в цифровому вигляді.

За детальнішою інформацією звертайтесь:
Юлія Гейко – куратор виставки 050-311-83-61, 044-360-69-89, e-mail: //vk.com/write?email= This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it " target="_blank" style="color: rgb(43, 88, 122); cursor: pointer; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, 'Lucida Sans'; font-size: 10.9090909957886px; line-height: 17.6000003814697px;"> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Лілія Лазарєва – PR-координатор, акредитація ЗМІ 067-466-75-13
Офіційний сайт MARTS www.marts.org.ua
Офіційний сайт M17 www.m17.com.ua

 
Проект "Бородані" художниці Тетяни Черевань. Київ

Киев афиша. Татьяна Черевань. Бородані5 червня в Музей-майстерні Івана Кавалерідзе відкривається екстравагантна виставка "Бородані".
На персональній виставці художниці Тетяни Черевань ви побачите нову серію робіт, присвячених чоловікам-бороданям. Це бородані, які траплялись протягом року на шляху. Вони всі різні за характером та бородою))

Бонусом виставки буде фото-проект арт-директора "Антона мастерской"
та черкаського художника Дениса Ратушного - ілюстратор, який малює в стилі dotwork, графіка, B&W.

 Для нас заспіває гурт VOC_AUT - вокальний сікстет нової формації. Молоді талановиті хлопці, які виконують лише власний матеріал та світові хіти у авторській обробці.

Ви почуєте гру на саксафоні бороданя Богдана  на відкритті виставки)

Скуштуєте смаколики від творчої гастромайстерні "Коза Чка"

Кожен гість отримає подарунок! 


5 червня о 18.00 ви побачите проект "Бородані" у Києві, на Андріївському узвозі, 21
квартира-музей Кавалерідзе

 
<< Start < Prev 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > End >>

Page 1 of 14

Пошук на сайті

Пользовательский поиск

Підписатися на новини