Сайт художницы Татьяны Черевань

 

 

Women and flowers in Tanya’s work are delicate and gentle creatures. Refined lines flow and dance captivating viewers by fascinating beauty. The images of young ladies are harmoniously floriated. Their bodies turn into ornamentation and ornamentation – into bodies. Gold adds daintiness and loftiness to her heroines. Tatiana encourages to look at woman with admiration by subtly depicting her individuality and rich inner world.  

Арт проект "Повітова Фанаберія"


943170 369933439779144 1252029774 nФанаберія - довготривалий мистецький проект по створенню у Черкасах вільного простору для мистецьких дивацтв.

Арт-проект "Фанаберія" започатковується для того, щоб спробувати створити у Черкасах новий мистецький простір, вільний від офіціозу, відкритий для експерименту та дискусії. Під час проведення проекту будуть представлені твори візуального мистецтва, музичні та театральні події, кіно...

 Увага! Розклад подій "Повітової Фанаберії"

Кінотеатр "Салют"

31 травня п"ятниця - відкриття: презентація, виступ гурту "ГИЧ-оркестр" 
1 червня субота 16.00 -- Програма українських 
анімаційних фільмів
18.00 -- виступ гурту "Темний парад"
2 червня неділя 18.00 -- виступ гурту "Куку Шанель"
7 червня п"ятниця 18.00 -- кінофестиваль "Відкрита ніч" представляє програму укр. короткометражних фільмів . Спеціальний гість - режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.
9 червня неділя 18.00 - містерія від театру "Вірджиналіс". 
9 червня неділя -- закриття.


З 1 червня по 9 червня з 12.00 до 19.00 відкрита експозиція. 
Вхід на події - від 10 грн.

 Під час мистецького проекту ""Повітова Фанаберія" група художників з Черкас, Києва та Львова створять за допомогою своїх робіт -- живопису, інсталяцій, об"єутів, відео --візуальне середовище, в якому будуть відбуватись інші мистецькі заходи -- виступи музичних колективів, театральна вистава, кінопокази. Після подій можливи обговорення, імпровізації...

  
МІЖНАРОДНА АКЦІЯ «НІЧ У МУЗЕЇ», Черкаси

302970 462790143796943 884925008 nМІЖНАРОДНА АКЦІЯ «НІЧ У МУЗЕЇ»
Черкаський обласний художній музей

18 травня 2013 р.
18.00 – 24.00

18 травня в Черкаському обласному художньому музеї відбувся унікальний мистецький захід під назвою «Ніч в музеї», приурочений до Міжнародного дня музеїв. Саме в цей час проходять дні Європи в Україні, до яких також прагнуть доєднатися українські культурні заклади. Весь захід розгортався навколо Венеціанського карнавалу, коли відвідувачі мали змогу поринути в таємничу і старовинну атмосферу нічної Венеції. Оригінально доповнювали захід різноманітні флешмоби, майстер-класи з народного мистецтва, де всі охочі могли опанувати мистецтво виготовлення народних елементів декору та виставки митців образотворчого мистецтва, народних майстрів та майстрів hand made. Слід відзначити, що студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету та Черкаського художньо-технічного коледжу взяли активну участь в наповненні цього заходу. Вони запропонували до уваги публіки різноманітні майстер-класи та творчі проекти. Загалом, публіка дуже жваво відреагувала на цей захід і схвально оцінила всі ті креативні ідеї, які були запропоновані до її уваги. Цієї ночі в музеї було спекотно, як в прямому, так і в переносному значенні.

 
Японський чайний сад. Сан Франциско

Він знаходиться у парку Golden Gate Park, 3038 Fulton Street.

Квіток коштує 7 $. Дивитись треба обов"язково!

 DSC5358

 
Зустріч з художнецею Катериною Кричевскою-Росандіч. Каліфорнія

Катерина Кричевська -Росандіч .Це дуже енергійна та позитивно спрямована жінка. Вона зворожує з першої хвилини. Відчуття, що знайомі дуже давно.  Зараз їй 87 років. Вона віком,  як моя любима бабуля. Такою я хотіла шоб була моя -веселою, сильною, позитивною. Вона мешкає неподалік Сан Франціско в Сіліконовій долині. Програмісти з всього світу мріють потрапити до цього міста. Але вона з сім"єю оселилася тут давно, коли на полях де зараз ціле поселення проростали овочі та фрукти.

Родина в Катерини Кричевської дуже знатна та талановита. Батько Василь Кричевський, дідусь Федір Кричевський- засновник українського стилю в архітектурі та перший художник вітчизняного кіно, самобутній живописець і графік-новатор, сценограф і майстер декоративно-прикладного мистецтва, автор дизайну національного герба України “Тризуб”, мистецтвознавець і педагог, старійшина могутнього сімейного клану художників Кричевських — вельми харизматична фігура всього національного мистецтва ХХ століття.  

Коли я була дівчиною мій вчитель Віктор Клименко ставив мені за приклад роботи Федіра Кричевського(Брат дідуся Катерини ). Мені за честь було гостити в її оселі. Видатний живописець і педагог, один із засновників вітчизняної реалістичної школи живопису Федір Григорович Кричевський відігравав помітну роль у мистецькому житті України від початку XX століття до Другої світової війни. Я тільки там пізнала, що Фідор Кричевський навчався в майстерні Густава Клімта. І його триптих "Життя" зроблений під впливом Клімта увійшов в історію українського мистецтва.

 Катерина розповіла нам багато цікавих історій. Про картини, про сім"ю...Вся її оселя наповнена радістю та спокоем. 

 DSC5100

 
<< Start < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > End >>

Page 10 of 36

Пошук на сайті

Пользовательский поиск

Підписатися на новини
Who's online

We have 53 guests online