Сайт художницы Татьяны Черевань

 

 

Women and flowers in Tanya’s work are delicate and gentle creatures. Refined lines flow and dance captivating viewers by fascinating beauty. The images of young ladies are harmoniously floriated. Their bodies turn into ornamentation and ornamentation – into bodies. Gold adds daintiness and loftiness to her heroines. Tatiana encourages to look at woman with admiration by subtly depicting her individuality and rich inner world.  

Жінка Берегиня. Виставка жіночих портретів . м.Харків

2014-10-28-jinki-beregini-kharkov28 жовтня - 6 листопада 

Відкриття 28 жовтня о 17.00

Галерея "Костюринський провулок", Костюринский пер., Харкiв

Сьогодення як ніколи вимагає він нас документування. Інформаційний простір пересичений фотографіями наших воїнів та війни загалом. А ця серія робіт від Т.Ч. -- своєрідний документ про тих, хто не лише чекає, але й робить все, що у жіночій силі, щоб хлопці повернулись з війни додому. Абстрактне до нині слово берегиня у нашому сьогоденні набуло цілком конкретних імен. Зараз воно найчастіше замінюється словом волонтерка, але в історію ці жінки увійдуть саме як берегині. І не тільки солдатського життя, але й самої України. Тільки, будь ласка, поверніться живими! Поверніться - ми чекаємо вас, мирні і неймовірно гарні -- мами, подруги, бабусі, доньки і онучки. Кожна з нас - то ціла Україна. Ми знову для вас заповнемо життя живими та вишитими квітами, життя, яке ви відвойовуєте для нас…

Художниця вдало поєднала у своїх роботах олівець -- як інструмент строгої документальності, та сучасні кольорові засоби -- як засіб надати портретам романтизму та декортивності, які  і перетворюють конкретну жінку на загальний історичний символ.

У кожного з нас є своя заступниця: мама, бабуся, відома творча особистість. У народу є свої заступниці, до яких подумки ми звертаємося, шукаючи ради в їхній творчості, життєвому шляху. Героїні мого проекту - це жінки, які свій авторитет завоювали словом і ділом, самовіданним служінням своєму народові і залишили свій слід у творчості, політиці, волонтерській роботі або простов любові до свого єдиного чоловіка.

Поки у нашого народу є такі героїні, як Леся Українка, Марія Приймаченко або, скажімо, такі жінки, як мама моєї подруги, яка віддає життя медицині, - ми непереможні, наше життя не зупиниться

 
Всеукраїнський мистецький проект «До Покрови»

 Tatiana-Cheryvan-Noch-za-toboj-60x80-polotno-oliya-2013с. Кмитів, Житомирської обл
Кмитівський музей образотворчого мистецтва імені Й.Буханчука
 жовтень – грудень  2014 р.

 

В діяльності Дирекції художніх виставок України Міністерства культури України демонстрація творів жінок-художниць вже стала традиційною, і такі експозиції незмінно отримують схвальні відгуки широкої глядацької аудиторії.

 

Проект має на меті презентувати творчість мисткинь із різних  регіонів України з різноманітними творчими уподобаннями і напрямками, видами і жанрами, із застосуванням широкої палітри художніх та технічних засобів. Він сприяє висвітленню основних напрямків сучасного українського образотворчого мистецтва через творчу  постать жінки. Зокрема, метою проекту є акцентування уваги глядача на тенденції розвитку гендерної політики – рівних прав жінок і чоловіків та рівних можливостей для їх реалізації, як основного права людини, подолання усталених стереотипів щодо ролі та місця жінок у суспільстві. Досягнення рівності між жінками і чоловіками є однією з передумов забезпечення стабільного розвитку українського суспільства на засадах демократії, поступу до Європейської спільноти.


 
Дівочі тіла та багото квітів

Мистецька п`ятниця ,ТРК "Рось" Презентація проекту в художньому музеї м.Черкаси. Проект -виставка мисткині Тетяни Черевань. Світильники із зображеннями картин, прикраси з фрагментами робіт художниці. Презентація авторського календаря А3+  на 2013 рік 

 
<< Start < 1 2 4 6 7 8 9 10 > End >>

Page 4 of 36

Пошук на сайті

Пользовательский поиск

Підписатися на новини
Who's online

We have 71 guests online